کیف پول تراست ولت (Trust Wallet):

تراست ولت (Trust Wallet) یک کیف پول دیجیتال غیرمتمرکز و چند ارزی است.شما در هر لحظه دارایی ذخیره شده خود را بر روی این app مشاهده می‌کنید و با توجه به پشتیبانی از رمز ارزهای بسیاری برای خرید یا فروش مشکلی نخواهید داشت.این app بهترین کیف پول دیجیتال است که بروی اندروید یا ios شما قابلت اجرا دارد و کار با ان به عنوان کیف ارز دیجتال بسیار آسان است. برای دانلود این برنامه حتما به سایت trust wallet مراجعه فرمایید. یکی از ویژگی های مهم دیگر امنیت بالای این app است که حتی اطلاعات شخصی شما را نیز ذخیره نمی‌کند. این برنامه برای اینکه دارایی هایی شما به هنگام خرابی یا پاک شدن برنامه یا هر اتفاقی دیگر که برای موبایل شما بیافتد از دست نرود, مکانیزم بازیابی پیش بینی کرده است که با ان اشنا خواهید شد.

آموزش نصب و استفاده از کیف پول تراست والت (Trust Wallet):

تاریخچه تراست ولت (Trust Wallet):

بنیانگذار تراست ولت: تراست والت (Trust Wallet) توسط توسعه‌دهنده نرم‌افزار اوکراینی، ویکتور رادچنکو، تأسیس شد که برای اولین بار در مورد ارزهای دیجیتال از طریق استفاده از بیت‌کوین در دارک وب شنیده بود. اما این بیت کوین نبود بلکه اتریوم بود که او را ترغیب کرد شانس خود را در صنعت کریپتو امتحان کند. ویکتور پس از راه‌اندازی موفقیت‌آمیز اپلیکیشن مختلف، اعتماد به نفس طراحی کیف پولی را به دست آورد. او پروژه تراست والت (Trust Wallet) خود را در سال 2017 آغاز کرد. مسئولیت این پروژه پذیرش انبوه ارزهای رمزپایه بود که تنها در صورتی امکان پذیر است که استفاده از ابزارها آسان باشد. اجازه دادن به مردم برای خرید دارایی‌های دیجیتال از طریق ابزارهای راحت مانند حساب بانکی یا کارت اعتباری، آنها را ترغیب می‌کند تا بیشتر بخرند، و این همان چیزی است که Trust Wallet روی آن حساب می‌کند. همچنین امنیت در سطح بانک را به کاربران می دهد.ز

بنابراین، برنامه با طراحی یک رابط کاربری آسان که برای همه قابل دسترسی است، کاربر پسند می شود. محبوبیت روزافزون این اپلیکیشن توجه صرافی بایننس را به خود جلب کرد، واین پروژه در سال 2018 توسط بایننس خریداری شد.

تراست ولت چگونه کار می‌کند؟:

تراست ولت (Trust Wallet) هیچ ارز دیجیتالی را در سرورهای خود نگهداری نمی‌کند. فقط به کاربران امکان دسترسی به کیف پول خود را می دهد.

تراست والت مانند پلی است که تمامی بلاکچین‌ها را از طریق نودهای این شبکه‌ها، به یکدیگر متصل می‌کند. هر شبکه بلاک چین دارای آدرس‌های عمومی خاص خود است که کلید عمومی نامیده می‌شود. دارایی‌های دیجیتال در این آدرس‌ها رمزگذاری و ذخیره می شوند.

این یک برنامه رایگان برای استفاده است که وقتی کاربران از آن استفاده می کنند چیزی عایدش نمی شود. تمام هزینه های گاز (کارمزد پردازش تراکنش) که تعلق می گیرد به اعتبارسنجی ها یا استخراج کنندگان پرداخت می شود.

تراست ولت (Trust Wallet) به کاربران کمک می کند تا آدرس های عمومی خود را برای ارسال و دریافت ارزهای دیجیتال مدیریت کنند. این برنامه همچنین به کاربران اجازه می دهد تا سایر تراکنش های رمزنگاری مانند swap و staking را انجام دهند.

--

--

--

خرید تتر، خرید بیت کوین، خرید ترون، خرید اتریوم coinkade.com

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Coinkade Exchange

Coinkade Exchange

خرید تتر، خرید بیت کوین، خرید ترون، خرید اتریوم coinkade.com

More from Medium

Huawei HMS Kit Implementation on Grab Superapp

Marlin Protocol Updates for the first half of December

Missed the Q&A session between the Crypto Challenges Telegram Community and Matrix AI Network on…

Cold atoms on the road to Honda